Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Załóż konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń lub napisz:
607-171-311
604-528-182
biuro@faceoffice.pl

Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swoje dane.
E-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

B2B

Działalność w obszarze administracyjnym

Nowoczesne i sprawne zarządzanie firmą to nie tyko to co produkujemy i sprzedajemy, ale także wszystko to co jest nam potrzebne do osiągnięcia naszego celu. Znaczną częścią nie docenianego obszaru są usługi administracyjne to tu generowane są koszty obniżające nasz końcowy zysk i tu chcemy pomóc Państwu w jak najlepszej zarządzaniu usługami administracyjnymi przy jednoczesnym obniżeniu ich kosztów.


Dlaczego FaceOffice.pl Biznesowy doradca ds. zakupów

Jesteśmy młodą prężnie rozwijająca się firmą skupiającą się na jak najlepszej obsłudze sektora biznesowego. W firmie pracują osoby posiadają długoletnie doświadczenie w realizacji najrozmaitszych projektów pozwalających na jak największe i efektywne zarządzaniem działem administracji i realizacją zakupów w jak najlepszej cenie odpowiednio do jakości towaru i dostarczonej usługi. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się dostarczyć mu produkt który by go w pełni zadowolił.


W kierunku osiągnięcia jak najlepszej obsługi

Pasjonujemy się zakupami i dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Wierzymy, że najważniejsze to spełnić Państwa oczekiwanie i w końcowym etapie mile zaskoczyć wysokością osiągniętych oszczędności oraz jakością obsługi. Rozumiemy, że każdy klient jest inny i wierzymy, że nasza wiedza w połączeniu z naszym doświadczeniem, powoduje, że bardzo szybko jesteśmy w stanie zorientować się w Państwa potrzebach i zaproponować odpowiednie rozwiązania, dopasowane do konkretnych okoliczności. Różnimy się tym od innych firm, że nie tylko jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową obsługę dopasowaną do każdej firmy indywidualnie w zależności od jej potrzeb, ale również nie boimy się podejmować różnych trudnych czasami wręcz nie możliwych do realizacji zadań.


Wierzymy, że możemy spełnić Twoje oczekiwania.

Ze swojej strony gwarantujemy pełne zaangażowanie, ale również liczymy na takie samo z Państwa strony. Wiemy z doświadczenia, że tylko dzięki temu, jesteśmy w stanie stworzyć optymalne rozwiązania, które pomogą osiągnąć cele i przynieść wartość dodaną do Państwa biznesu. Nasz cel jest prosty osiągnąć jak największe zadowolenie z naszej współpracy.


Doświadczenie w realizacji projektów

Organizacja w jakiej do tej pory pracowaliśmy dynamicznie się rozwijała co w obliczu tak szybkiego rozwoju powodowało w nas motywację do odkrywania nowych lepszych rozwiązań, a w konsekwencji podniesieniem jakości obsługi czego wynikiem było zoptymalizowanie kosztów. Naszym atutem jest otwartość na każdego klienta bez różnicy czy wydaje on na produkty biurowe 100,00 PLN czy 100.000,00 PL, każdy będzie traktowany z należytym zaangażowaniem.


W jaki sposób chcemy Państwu pomóc w osiągnięciu większych zysków?

Bezpośrednia realizacja zakupów – nie musicie Państwo zatrudniać osoby dedykowanej wyłącznie do realizacji zakupów to wszystko możemy zrobić My po ustaleniu listy produktów będziemy dla Państwa osobą która zrealizuje wszystkie bieżące potrzeby, Dodatkową wartością dodaną po podjęciu współpracy z FaceOffice.pl Biznesowy doradca ds. zakupów jest odciążenie od realizacji zakupów osoby która do tej pory się tym zajmowała, a w rezultacie będzie mogła poświęcić więcej czasu swoim podstawowym zadaniom.Zatrudnienie osoby realizującej zakupy pociąga za sobą koszt jej utrzymania (pensja, ZUS, zapewnienie miejsce pracy, wyposażenie stanowiska, zastępstwo na czas urlopu czy choroby) korzystając z naszych usług nie tylko nie ponosicie Państwo tych kosztów, ale jeszcze wszystkie wydatki związane z obsługą można wpisać sobie do kosztów. Przy realizacji większych zakupów mażemy zorganizować i przeprowadzić przetarg razem z Państwem wybierając najlepszego dostawcę który spełni wszystkie oczekiwania i zakończyć proces podpisaniem umowy co zapewni stabilność ceny i dostaw w czasie jej trwania. Również dla wygody obsługi jest uruchomiony sklep internetowy w którym znajdują się wszystkie niezbędne produkty do prowadzenia działalności. Jeżeli jakiegoś produktu nie uda się tam odszukać to oczywiście jesteśmy gotowi znaleźć go dla Państwa i dostarczyć zgodnie z oczekiwaniami.


Asortyment jaki jesteśmy w stanie dostarczyć:

 • materiały biurowe
 • artykuły spożywcze przeznaczone dla biura
 • środki czystości niezbędne w biurze
 • materiały marketingowe
 • materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych
 • urządzenia biurowe
 • materiały drukowane
 • wizytówki
 • pieczątki
 • sprzęt komputerowy
 • oprogramowanie komputerowe.